• on 17 maja 2018

Pielgrzymka DSM – Chorzelów 2018

Pielgrzymka DSM w Chorzelowie już za nami!

Uroczystej Eucharystii rozpoczynającej pielgrzymkę, przed cudownym obrazem Matki Boskiej Królowej Rodzin przewodniczył Ks. Biskup Leszek Leszkiewicz, który dokonał również błogosławieństwa nowych przewodniczek, przygotowujących się do tej chwili podczas tegorocznej kursu.

Po Mszy Świętej nastąpiło radosne spotkanie integracyjne prowadzone przez Firewall Music

Bóg zapłać gospodarzom pielgrzymki na czele z Księdzem Proboszczem i Księżmi Wikariuszami pracującymi w chorzelowskim sanktuarium.
Dziękujemy również animatorom muzycznym z Diecezjalnych Warsztatów Muzycznych, Maltańskiej Służbie Medycznej, kapłanom, siostrom zakonnym i świeckim opiekunom przybyłych grup oraz wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do jej organizacji pielgrzymki.

Dzięki wam mogliśmy się poczuć jako jedna wielka rodzina!

Skin Color
Layout Options