12 Maj, 2018
Pielgrzymka DSM – Chorzelów 2018
  • 10:00 - 14:00
  • Pielgrzymka DSM
  • Chorzelów
  • Chorzelów 377, Polska, 39-331
  • 0PLN

Informacje

Czcigodni Adresaci!
Drodzy Księża!

Zbliżają się bardzo ważne dla Dziewczęcej Służby Maryjnej wydarzenia o randze diecezjalnej. Pierwsze z nich to Diecezjalna Pielgrzymka DSM, której hasło brzmi „W domu Maryi”. Odbędzie się ona 12.05.2018 w Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Chorzelowie. Rozpocznie się o godz. 10.00 uroczystą Mszą Świętą pod przewodnictwem ks. bpa Leszka Leszkiewicza, zakończenie przewidywane o 14.00. Z tej okazji pragniemy równie serdecznie zaprosić wszystkie Wspólnoty DSM wraz z Księżmi opiekunami, Siostrami zakonnymi i Opiekunami do czynnego udziału w owym wydarzeniu.

Z względów organizacyjnych bardzo prosimy  o wcześniejsze zgłoszenie uczestnictwa grup i opiekunów do dnia 3 maja 2018 roku, tym razem za pośrednictwem strony internetowej: www.dsm.diecezja.tarnow.pl (formularz zapisu znajduje się tutaj) lub na nr telefonu: 512 218 494.

Podczas uroczystej Mszy Świętej odbędzie się także przyjęcie kandydatek na przewodniczkę DSM.

W roku Ducha Świętego pragniemy przyjrzeć się naszym talentom i umiejętnościom, odkrywać dary jakie otrzymaliśmy od Pana Boga, dlatego zachęcamy do udziału w konkursie plastycznym na plakat pt. „Moja rodzina, parafia, diecezja”. Zapraszamy również do włączenia się w konkurs muzyczny polegający na przygotowaniu jednej piosenki o tematyce maryjnej.  Ze względu na ograniczony czas tego konkursu, o udziale w nim zdecyduje kolejność zgłoszeń (pierwsze dziesięć grup DSM zgłoszonych do konkursu na stronie internetowej).

Lokalizacja

Chorzelów

Skin Color
Layout Options
Layout patterns
Boxed layout images
header topbar
header color
header position