12 Maj, 2018
  • 0PLN

Czcigodni Adresaci!
Drodzy Księża!

Zbliżają się bardzo ważne dla Dziewczęcej Służby Maryjnej wydarzenia o randze diecezjalnej. Pierwsze z nich to Diecezjalna Pielgrzymka DSM, której hasło brzmi „W domu Maryi”. Odbędzie się ona 12.05.2018 w Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Chorzelowie. Rozpocznie się o godz. 10.00 uroczystą Mszą Świętą pod przewodnictwem ks. bpa Leszka Leszkiewicza, zakończenie przewidywane o 14.00. Z tej okazji pragniemy równie serdecznie zaprosić wszystkie Wspólnoty DSM wraz z Księżmi opiekunami, Siostrami zakonnymi i Opiekunami do czynnego udziału w owym wydarzeniu.

Z względów organizacyjnych bardzo prosimy  o wcześniejsze zgłoszenie uczestnictwa grup i opiekunów do dnia 3 maja 2018 roku, tym razem za pośrednictwem strony internetowej: www.dsm.diecezja.tarnow.pl (formularz zapisu znajduje się tutaj) lub na nr telefonu: 512 218 494.

Podczas uroczystej Mszy Świętej odbędzie się także przyjęcie kandydatek na przewodniczkę DSM.

W roku Ducha Świętego pragniemy przyjrzeć się naszym talentom i umiejętnościom, odkrywać dary jakie otrzymaliśmy od Pana Boga, dlatego zachęcamy do udziału w konkursie plastycznym na plakat pt. „Moja rodzina, parafia, diecezja”. Zapraszamy również do włączenia się w konkurs muzyczny polegający na przygotowaniu jednej piosenki o tematyce maryjnej.  Ze względu na ograniczony czas tego konkursu, o udziale w nim zdecyduje kolejność zgłoszeń (pierwsze dziesięć grup DSM zgłoszonych do konkursu na stronie internetowej).

Chorzelów

Skin Color